چاپ طاقه پارچه + لیست قیمت | 12 نکته مهم که در مورد خدمات چاپ سابلیمیشن باید بدانید

ساتیاتکس ارائه دهنده خدمات چاپ سابلیمیشن روی پارچه | چاپ طاقه پارچه | چاپ پارچه برش خورده

قیمت خدمات چاپ سابلیمیشن طاقه پارچه مجموعه ساتیاتکس

متراژ قیمت‌عرض‌160 قیمت‌عرض‌180تاریخ‌تحویل
زیر20متر50،00060،000سه روز کاری
از20تا 10021،00025،000سه روز کاری
از100تا100018،00020،5005 روز کاری
بیشتراز100017،00019،000متغیر
 • تیراژ تولید روزانه 10،000 متر
 • دستگاه های صنعتی و به روز
 • مواد خام درجه یک ترک
 • تیم طراحی با تجربه

12 نکته مهم که حتما باید قبل از سفارش چاپ سابلیمیشن بدانید (پایین همین صفحه)

ساتیا اسپورت

12 نکته مهم که حتما باید قبل از سفارش چاپ سابلیمیشن بدانید

1- جنس پارچه:

فقط پارچه های پلی استر برای چاپ سابلیمیشن مناسب هستند.  پارچه های الیاف طبیعی مثل پنبه و کتان و ویسکوز رنگ نمیگیرند.

پارچه مناسب برای چاپ سابلیمیشن

2- رنگ پذیری:

پارچه های پلی استر هم به دلایلی ممکنه رنگپذیری کمی داشته باشن یکی از مهم ترین دلایل آن مواد شیمیایی، مثل نرم کن ها و کوتینگ ها هست که در مراحل تکمیل به پارچه زده میشود. پس نمونه گرفتن قبل از چاپ ضروری است. قبل از خرید پارچه از پارچه فروش بخواهید یک تکه کوچک از پارچه به شما بدهد تا رنگ پذیری پارچه را تست کنید.

رنگ پذیری پارچه در چاپ سابلیمیشن

3- سوختن پارچه:

مشکل دیگری که ممکن است به وجود بیاد سوختن یا آب شدن پارچه بر اثر حرارت بالای پرس است. پارچه باید تحمل 200 درجه حرارت را داشته باشه. همچنین همه پارچه های پلی استر بر اثر حرارت کمی خشک میشوند. پس حتما زیردست پارچه را بعد از چاپ برسی کنید.

خشک شدن پارچه بر اثر حرارت در چاپ سابلیمیشن

تحمل دما پارچه در چاپ سابلیمیشن

4- آبرفت:

پارچه های پلی استر بر اثر حرارت کمی جمع میشوند، که اصطلاحا آب رفت میگویند. میزان آبرفت در پارچه های مختلف، متفاوت است. آبرفت مشکلات مختلفی به وجود می‌آورد. برای برطرف کردن این مشکل باید پارچه قبل از چاپ اِستَنتِر شود. استنتر پارچه را به مقدار لازم حرارت میدهد تا آبرفت آن گرفته شود و فیکس شود.

آبرفت پارچه بر اثر حرارت در چاپ سابلیمیشن

 • کم شدن متراژ: برای مثال اگر شما یک طاقه 100 متری چاپ  کنید، 100 متر کاغذ چاپ میشود. بعد از پرسِ کاغذ روی پارچه اگر آبرفت این پارچه 5 درصد باشد 95 متر پارچه تحویل میگیرید.
 • سایه افتادن: همان طور که میدانید برای انتقال طرح از روی کاغد بر روی پارچه، کاغذ و پارچه بر روی هم قرار میگیرند و از پشت به کاغذ حرارت داده میشه تا رنگ بلند شود و روی پارچه بنشیند. اگر پارچه بر اثر حرارت آب برود و جمع شود روی کاغذ سُر میخورد و رنگ به پارچه مالیده میشود و تصویر دوتایی یا تار میشود.
 • محاسبه تعداد کار: یکی دیکر از مشکلاتی که آبرفت به وجود می آورد این است که برای محاسبه مقدار پارچه ای که برای تعداد مشخصی کار نیاز دارید باید آبرفت را هم در نظر بگیرید و اضافه کنید.

5- خط کامپکت:

پارچه های گرد باف مثل یک تیوب یا یک لولۀ گرد بافته میشوند. این پارچه ها برای چاپ باید از یک طرف برش خورده و باز شوند و بعد از آن استنتر شوند و به صورت طاقه ای جمع شوند تا خط تای پارچه برطرف شود. اگر استنتر انجام نشود خط تا بعد از چاپ سفید میماند.

خط کامپکت در چاپ سابلیمیشن

6- رنگ پارچه:

چاپ سابلیمیشن فقط روی پارچه های سفید قابل انجام است. اگر از پارچه های رنگی استفاده کنید رنگ زمینه، به رنگ پارچه میشود . بنابراین روی پارچه های رنگی فقط بعضی رنگ ها قابل چاپ هستند. (طرح ها تیره تر از رنگ پارچه که البته هم خانواده رنگ پارچه باشد) برای چاپ پارچه های رنگی حتما با ما مشورت کنید.

پارچه رنگی در چاپ سابلیمیشن

7- محاسبه متراژ پارچه:

برای چاپ سابلیمیشن باید متراژ پارچه دقیق محاسبه شود چون به همان مقدار باید کاغذ چاپ شود. برای مثال مشتری 1000 متر پارچه دارد، که هر 250 متر  را یک طرح چاپ میکنید. پس 1000 متر کاغذ چاپ میشود. اگر محاسبه متراژ درست نباشد وقتی کاغذ بر روی پارچه پرس شد مقداری از کاغذ یکی از طرح ها اضافه میماند که به عنوان ضایعات باید دور ریخته شود و و این باعث میشود متراژ طرح ها هم مساوی نشود چون از آخرین طرح اضافه می آید و آخرین طرح کمتر از 250 متر بر روی پاره میخورد.

و در صورتی که متراژ بیشتر از اندازه واقعی محاسبه شده باشد کاغذ کم می‌آید و مقداری از پارچه چاپ نشده میماند که اگر بخواهیم دوباره کاغذ چاپ کنیم دوباره کاری میشود و زمان از دست میرود. و مهمتر از آن تساوی متراژ طرح ها به هم میخورد.

پس در هر دو صورت چه متراژ را بیشتر از آن چیزی که هست محاسبه کنیم و چه کمتر باعث دردسر میشود. با این وجود کاری نمیشود کرد چون محاسبه دقیق امکانپذیر نیست پس باید با این مشکل کنار بیایم. فقط سعی کنیم با محاسبه دقیق تر این مشکل رو به حد اقل برسانیم.

8- تلفات:

مشکل بعدی تلفات پارچه است. مقداری پارچه برای تست های اولیه قبل از چاپ مصرف میشود (حدود نیم متر برای هر طرح). اول و آخر هر طاقه هم به دو دلیل ممکن است خراب شود. دلیل اول چروک و شکستگی هایی هست که موقع طاقه پیچی در پارچه به وجود می آید. و دلیل دوم اینه که دستگاه کلندر ابتدای پارچه را میکشد تا بین سیلندر و نمد دستگاه قرار دهد. که البته پرسنل با تجربه مجموعه ساتیاتکس تا حد ممکن از این مشکلات جلوگیری میکنند. اما باید حدود 2 درصد برای تلفات در نظر بگیرید (اگر طاقه های کوچکتری دارید حدود 3 درصد).

تلفات در چاپ طاقه پارچه در سابلیمیشن

9- چاپ برش خورده:

برای پارچه هایی که بعد از برش باید چاپ شوند حتما قبل از برش با ما مشورت کنید. چون برای بعضی از پارچه ها بعد از برش مشکلاتی مثل پرز ریزی لبه ها روی پارچه و ایجاد لکه های سفید در چاپ، و همچنین لول شدن پارچه به وجود میاد.

پرز ریزی لبه های پارچه در چاپ سابلیمیشن

لول شدن پارچه بعد از برش در چاپ برشی سابلیمیشن

10- تکمیل پارچه:

برای چاپ سابلیمیشن تکمیل پارچه باید تمیز و بدون ایراد باشد اگر عرض پارچه متغیر باشه لبه ها چروک یا لوله میشوند یا اگر بد طاقه پیچ شده باشه شکستگی ایجاد میشود. برای دست یابی به بهترین کیفیت چاپ باید پارچه شست و شو شود تا پرز های و نخ ها و کثیفی های روی پارچه برطرف شود بعد استنتر شود و بعد در بعضی انواع پارچه که امکان لول شدن وجود دارد لبه ها چسب بخورد.

11- تطابق رنگ: به دلیل چند مرحله ای بودن چاپ سابلیمیشن ممکن است رنگی که برای شما نمونه گیری شده و شما تایید کرده اید با کار نهایی کمی متفاوت باشد. بنابراین تغییر رنگ از نمونه تا چاپ نهایی اجتناب ناپذیر است این مشکل زمانی بیشتر نمود پیدا میکند که بخواهید کار را بعد از مدت زمان نسبتا طولانی دوباره تکرار کنید. با تغییر هر یک از پارامتر های دمای کارگاه، رطوبت هوا، دمای دستگاه کلندر، سرعت دستگاه گلندر و همچنین کاغذ و رنگ مصرفی تغییر رنگ به وجود می‌آید. متخصص های مجموعه چاپ ساتیاتکس با ثابت نگه داشتن شرایط و مواد خام مصرفی تا حد امکان از بروز این مشکلات جلوگیری میکنن.

12- پارچه را بعد از برش چاپ کنیم یا به صورت طاقه ای؟

همانطور که میدانید هم میتوانید پارچه برش خورده چاپ کنید و هم طاقه ای، بستگی به طرح شما دارد. در صورت امکان بهتر است طاقه ای چاپ کنید چون هم تلفات کمتری دارد هم هزینه چاپ کمتری و هم سرعت بیشتری. اما در مورد طرح هایی که روی طاقه قابل انجام نیست مثل طرح های عکس دار و نوشته دار و یا طرح های جهت دار حتما قبل از برش پارچه با طراح های ما مشورت کنید.

چاپ سابلیمیشن روی پارچه
خدمات چاپ سابلیمیشن
 • مجموعه چاپ ساتیا با بکارگیری جدید ترین دستگاه ها و ماشین آلات سابلیمیشن آماده همکاری در زمینه خدمات چاپ سابلیمیشن می‌باشد.
  • خدمات کلندر تا عرض دو متر
  • خدمات پرس تخت
  • خدمات چاپ کاغذ سابلیمیشن به صورت رول
  • خدمات لایی چسبانی (فیوزینگ)
  • چاپ پارچه برش خورده 

۲- چاپ سابلیمیشن پارچه برش خورده

روش انجام چاپ پارچه برش خورده و هزینه ها و کاربرد های آن با چاپ طاقه پارچه تفاوت های اساسی دارد. قبل از این که در این مورد تصمیم بگیرید ۱۰ نکته مهم چاپ پارچه برش خورده را که در پایین به آنها شاره شده ، مطالعه کنید.

چاپ پارچه برش خورده چگونه است

۱۰ نکته مهم که قبل از سفارش چاپ سابلیمیشن پارچه برش خورده باید بدانید

۱- چرا گاهی باید پارچه را بعد از برش  چاپ کنیم ؟

برخی از طرح ها قابلیت چاپ بر روی طاقه را ندارند. برای مثال لباس تیم های ورزشی که شامل شماره و اسم بازیکن است باید ابتدا پارچه برش بخورد سپس  طرح بر روی الگو قرار گیرد تا بتوان شماره و اسم را دقیقا در جای خود قرار داد. مثال دیگر تیشرت های مردانه دارای نوشته و لباس های زنانه دارای عکس و یا گل های درشت و یا حاشیه می‌باشد. خدمات چاپ سابلیمیشن بر روی طافه با دستگاه کلندر انجام میشود به این دلیل است که هم  قیمت چاپ سابلیمیشن بر روی طاقه به صرفه تر است و هم سرعت آن بالا تر است.

دلیل دیگری که برخی پارچه را قبل از چاپ برش می‌دهند این است که به دستگاه های چاپ طاقه (دستگاه پلاتر رول به رول  و دستگاه کلندر) دسترسی ندارند و کاغذ را با پرینتر های رومیزی چاپ می‌کنند و کار پرس را با پرس های رو میزی یا اصطلاحا پرس دستی انجام می‌دهند.

۲- قیمت چاپ طاقه پارچه بیشتر است یا قیمت چاپ پارچه برش خورده؟

هزینه چاپ پارچه برش خوره بیشتر است به دو دلیل ۱- نیروی کاری بیشتری صرف می‌شود. ۲- پرتی مواد خام بیشتر است

۳- کیفیت چاپ طاقه پارچه بالا تر است یا کیفیت چاپ پارچه بغد از برش؟

اگر از مواد خام (رنگ سابلیمیشن و کاغذ سابلیمیشن) یکسان استفاده شود کیفیت یکسان است. اما طاقه با دستگاه کلندر پرس میشود ولی پارچه برش خورده ممکن است با دستگاه پرس تخت پرس شود. کلندر بیشتر مناسب طاقه  پارچه است و ممکن است برای پارچه برش خورده باعث تلفات بالاتری شود.

۴- چاپ روی طاقه بیشتر زمان می‌برد یا چاپ روی پارچه برش خورده؟

چاپ روی پارچه برش خورده بیشتر زمان میبرد. که دلایل آن روند پیچیده تر طراحی و الگوسازی است. یکی دیگر از دلایل آن این است که باید پارچه ها توسط نیروی کار یکی یکی روی میز کلندر یا صفحه پرس تخت چیده شوند.

۵- آیا چاپ روی لباس دوخته شده آماده قابل انجام است؟

بله قابل انجام است اما اگر به این روش عمل کنید با مشکلات زیر مواجه خواهید شد.

 • ممکن است لایه  زیرین لباس رنگ بگیرد. یعنی رنگ  از پارچه عبور کرده و به لایه زیرین یعنی پشت کار هم نفوذ میکند و کار را خراب می کند.
 • درز ها و دوخت ها رنگ نمی‌گیرد و سفید میماند که نمای
 • اگر لباس دکمه، زیپ یا سنگ دوزی و یا و یا هر چیز دیگری داشته باشد زیر پرس حرارتی خراب می‌شود.
 • اگر کار ساسون و یا چین داشته باشد کار زیر پرس خراب می‌شود.

۶- چه کار هایی را به روش چاپ طاقه پارچه و چه کار هایی را به روش چاپ  پارچه برش خورده باید چاپ کنیم؟

در مرحله اول بهترین و راحت ترین کار این است که به روش چاپ طاقه پارچه انجام شود. اگر طرح مورد نظر طوری بود که چاپ روی طاقه پارچه امکان پذیر نبود. بهتر است که روی پارچه برش خورده چاپ شود و بعد از آن دوخته شود. اگر به هر دلیلی انجام چاپ روی پارچه برش خورده امکان پذیر نبود روی لباس دوخته شده چاپ شود (مثلا زمانی که لباس آماده خریداری می‌شود).

۷- میزان تلفات چاپ سابلیمیشن پارچه برش خورده بیشتر است یا چاپ سابلیمیشن طاقه پارچه؟

در چاپ پارچه برش خورده تلفات بیشتر است چون مراحل کار پیچیده تر است. برای مثال اگر در موقع پهن کردن پارچه زیر پرس کمی بیدقتی شود ممکن است پارچه به طور دقیق روی طرح قرار نگیرد و لبه های آن سفید بماند یا این که پارچه چین و چروک و تا بخورد. به همین ترتیب در مراحل صراحی و چاپ هم نیاز به دقت بالاتری است.

۸- مراحل کار چاپ پارچه برش خورده چگونه است؟

 1. ابتدا پارچه ها برش می‌خورند
 2. الگوی برش در اختیار طراح گرافیک قرار می‌گیرد
 3. طرح مورد نظر طراحی می‌شود و درون الگو قرار می‌گیرد
 4. طرح توسط پرینتر یا پلاتر سابلیمیشن بر روی کاغذ سابلیمیشن چاپ می‌شود
 5. طرح توسط پرس حرارتی یا کلندر بر روی پارچه برش خورده انتقال داده می‌شود.
 6. لباس دوخته می‌شود.

چاپ پارچه برش خورده

۹- دستگاه چاپ طاقه پارچه با دستگاه چاپ پارچه برش خورده چه فرقی دارد؟

برای طاقه پارچه باید از پلاتر های رول به رول و دستگاه کلندر استفاده نمود ولی پارچه های برش خورده را هم میتوان با پلاتر های رومیزی در ابعاد کوجک چاپ نمود و هم با پلاتر های صنعتی سابلیمیشن و برای پرس میتوان هم از پرس های دستی سابلیمیشن استفاده کرد و هم از دستگاه کلندر

مزایای استفاده از خدمات چاپ طاقه پارچه در مجموعه ساتیاتکس:

۱- استفاده از بهترین مواد خام سابلیمیشن

اگر از چاپخانه های مختلف قیمت بگیرید با عدد های مختلفی روبرو می‌شوید که اصلی ترین دلیل این تفاوت قیمت ها مواد خامی است که هر کدام از این چاپخانه ها استفاده می‌کنند. مواد خام درجه دو چینی، درجه یک چینی، کره ای، و اروپایی و … بنا بر این فقط با به دست آوردن قیمت نمی‌توان به کسی اعتماد کرد و کار خود را به او سپرد. بهتر است نمونه های کار آنها را از نزدیک ببینید. ما در ساتیاتکس از بهترین رنگ و کاغذ استفاده می‌کنیم. تا بتوانیم کیفیت قابل قبولی برای مشتریان خود ارایه دهیم.

۲- به روز ترین دستگاه های چاپ سابلیمیشن

گروه ساتیاتکس به پیشرفته ترین دستگاه های صنعت سابلیمیشن مجهز می‌باشد. که مزایای آن کیفیت بسیار بالای محصولات و همچنین آمار تلفات و خرابی بسیار پایین کار است.

۳- چاپ طاقه پارچه تا عرض ۱۹۰

با توجه به این که خروجی بیشتر دستگاه های مورد استفاده در ایران تا عرض ۱۶۰ سانتیمیتر چاپ می‌کنند، عرض دو متری دستگاه های پلاتر و همچنین دستگاه کلندر مجموعه ساتیاتکس یک مزیت بزرگ به حساب می‌آید.

۴- توانایی تولید روزانه ۵۰۰۰ متر

به لطف دستگاه های صنعتی پر سرعت، ما توانایی تولید روزانه ۵۰۰۰ متر طاقه پارچه چاپ شده را داریم.

۵- مرکز چاپ سابلیمیشن تهران در خیابان جمهوری

مجموعه چاپ سابلیمیشن ساتیا در تهران و در مرکز چاپ سابلیمیشن قرار دارد. و تمام دستگاه های پلاتر و دستگاه کلندر و همچنین واحد طراحی همه در یک مجموعه به صورت یک پارچه در سه راه جمهوری می‌باشد. بنابر این قابلیت دست رسی به ما از هر کجای تهران آسان است.

۵- قیمت رقابتی

دیدن نمونه کیفیت و مقایسه آن با قیمت نهایی کاری ضروری است. ما افتخار می‌کنیم که با تنظیمات دقیق دستگاه ها (پروفایل سازی) و کادر فنی با تجربه  و همچنین حاشیه سود حد اقل توانسته ایم خدمات خود را بسیار رقابتی قیمت گذاری کنیم.

تولید لباس های ورزشی تمام چاپ تیمی همراه با شماره و اسم بازی کن به صورت سفارشی در تعداد دلخواه شما

برای سفارش لباس تیم خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید و سفارش خود را ثبت کنید

تولید لباس ورزشی 2
لباس ورزشی

تماس با ما

گروه ساتیاتکس

دیدگاه‌های نوشته

  آرش 2020-11-19 پاسخ

  سلام.
  توضیحاتتون کامل بود.
  ممنون. خیلی عاااالی

  مرتضی 2020-12-27 پاسخ

  سلام آیا تهیه پارچه طاقه ای مورد نظر مشتری برای شما امکان پذیر است چون ما در شهرستان هستیم و برامون مشکله که برای هر سفارش حضوری خدمت شما برسیم و فکر ميکنم که شما به دلیل تخصص خودتون با چاپ پذیری بهتر هرنوع پارچه آشناتر هستین و ریسک خرید پارچه که برای چاپ خوب نباشه برای ما کمتر میشه ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که بتونیم یک همکاری با کیفیت و دلپذیر رو استارت بزنیم

   خسرو شاملو 2020-12-27 پاسخ

   سلام دوست عزیز. متاسفانه ما پرسنل و وقت کافی برای تهیه پارچه نداریم. اما شما میتونید یک بار بیاید تهران و بسته به نیازتون از بازار تهران یا از خیابان فلسطین جنوبی پارچه ی مورد نظرتون رو پیدا کنید و با چنتا پارچه فروش هم صحبت کنید که باهاشون به طور غیر حضوری کار کنید. بعدا با پارچه فروش تماس بگیرید و ازش بخواهید نمونه پارچه برای ما بفرسته، ما تست میکنیم و نتیجه رو به شما اعلان میکنیم. بعد شما برای خرید پارچه اقدام میکنید و میگید به آدرس ما بفرستند. در حال حاظر برخی از مشتری های ما به همین صورت کار میکنن.

  مصطفی 2021-01-20 پاسخ

  سلام .چاپ روی بافت هم میخوره

   خسرو شاملو 2021-01-21 پاسخ

   سلام بله روی بافت هم میخوره. اما بافت زیر پرس هم فشرده میشه و حالت خودش رو از دست میده و هم کش میاد. و در بغضی موارد هم الیافش میسوزه و زرد رنگ میشه. به همین دلیل قبل از چاپ حتما روی پارچتون نمونه گیری کنید.

  حمید 2021-03-14 پاسخ

  عالی بود توضیحات

  مریم 2021-04-10 پاسخ

  سلام.برای چاپ روی مانتو چه جنس پارچه ای را پیشنهاد میدهید؟و آیا این جنس که شما میگین تو عرض ۱۸۰ موجود هست تو بازار که تهیه کنیم؟

   خسرو شاملو 2021-04-10 پاسخ

   بستگی به مدل و طرح شما داره. از پارچه های مازراتی، اسکاچی و حریر بیشتر استفاده میشه. اما چون بیشتر از پارچه های خارجی استفاده میشه عرض 150 یا 160 هست.

  عباس 2021-05-11 پاسخ

  سلام.توضیحاتتون خیلی عالی و مفید هستند. سه تا سوال خدمتتون دارم
  1- دستگاه شما قادر به چاپ روی پارچه های پشت لاستیک دار "پارچه شمعی که پشتش یک لایه لاستیک هم داره"، هست؟
  2- ایا رنگ زمینه پارچه مهم هست یعنی حتما باید سفید باشه یا رو پارچه های رنگی هم میشه چاپ زد
  3- با توجه به نوع پارچه مطرح شده که دارای الیاف پلی استر میباشد زیر حرارت دستگاه دچار جمع شدگی و چین و چروک نمیشه.
  4- ممنونم از اینکه وقت گذاشتید و پیام بنده رو مطالعه فرمودید

   خسرو شاملو 2021-05-12 پاسخ

   سلام
   خوشحالم که مطالبمون به دردتون خورده.
   1- بستگی به جنس داره بعضی انواع پارچه های ساتن و شمعی که کشتشون کوتینگ داره قابل چاپ هستند و مشکلی پیش نمیاد ولی اول باید یه نمونه گیری انجام داد تا مطمئن یشیم
   2- در روش چاپ سابلیمیشن رنگ پارچه باید سفید باشه وگرنه با رنگ چاپ ترکیب میشه
   3- بله معمولا پارچه ها زریر پرس جمع میشه و اصطلاحا کمی آبرفت داره. اما چروک نمیشه.

  بهنام فتوحی 2021-08-08 پاسخ

  سلام اگه امکانش باشه ی شماره تماسی بدین تا تلفنی پ

   خسرو شاملو 2021-08-08 پاسخ

   سلام
   شماره تماس دوی صفه تماس با ما هست.
   آدرس هم هست میتونید حضوری تشریف بیارید تا کیفیت خدمات ما رو از نزدیک ببینید

  محمد 2021-08-16 پاسخ

  آیا شما خریدار دستگاه پلاتر موتو با هد نو هستید؟

   خسرو شاملو 2021-08-24 پاسخ

   من اصلا دستگاه های موتو رو پیشنهاد نمیکنم.
   دستگاه های موتو استوک وارد ایران میشن و معمولا مشکل دار هستن.
   سیستمشونم قدیمی شده این دستگاه ها حدود 20 سال پیش طراحی شدن و مشکلات بسیاری دارن.
   از هد های DX7 کستفاده میکنن که تکنولوژی قدیمی اپسون هست و با وجود قیمت بالایی که داره سرعت پایینی داره.
   نزم افزاری هم که برای این دستگاه ها استفاده میشه texprint هست. درسته که بهترین نرم افزار ریپ هست ولی نسخه کرکشده توی ایران استفاده میکنن که قابلیت پروفایل سازی نداره و رنگ ها رو غیر واقعی نشون میده
   کارگاه ما مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های 8 هد و 4 هد باسرعت بسیار بالای I3200 اپسون هست که جدید ترین نسل اپسون هستن که مخصوص سابلیمیشن طراحی شدن.

    بابک از شیراز 2023-02-13 پاسخ

    سلام ممنون از توضیحات خوبتون، این نشون از دقت در کار رو نشون میده.
    لطف کنید بفرمایید از چه پارچه هایی میشه استفاده کرد؟
    مثلاً شما به ساتن، شمعی، مازاراتی، اسکاچی و حریر اشاره کردید.

     خسرو شاملو 2023-02-13 پاسخ

     سلام. به طور کلی روی همه پارچه های پلی استر چاپ سابلیمیشن جواب میده.

  @eha 2021-09-06 پاسخ

  سلام شما چاپ روی پارچه شمعی پشت سفید هم انجام میدین؟

   خسرو شاملو 2021-09-07 پاسخ

   سلام و وقتتون بخیر.
   بله انجام میدیم اما پارچه شمعی اول باید تست بشه. چون ممکنه حرارت 200 درجه رو تحمل نکنه.

  آرمین 2021-12-09 پاسخ

  سلام وقت بخیر آیا شما مطلبی در مورد آموزش کار با نرم افزار texprint دارین
  یا اگر خیر از کجا میتونم تهیه کنم ؟
  ممنون

   خسرو شاملو 2021-12-10 پاسخ

   سلام وقتتون بخیر.
   نه متاسفانه. اما سایت خود نرم افزار یه سری آموزش اولیه برای شروع کار گذاشته لینکشو پایین میزارم
   https://www.ergosoft.net/ergosoft16/

   توی یوتیوب هم یه سری ویدئو هست:
   https://www.ergosoft.net/ergosoft16/

   از تکنیسین های شرکت هایی که تو ایران خدمات ارایه میدن مثل میرتک و فرارنگ هم میتونید کمک بگیرید.

  رضایی 2022-01-02 پاسخ

  سلام میخوام بدانم موادی که روی پارچه کجرا به صورت متری یا طاقه استفاده میکنید چه نوع موادی هست

   خسرو شاملو 2022-01-03 پاسخ

   سلام و وقت شما بخیر. ممنون که از وبسایت ما دیدن کردید.
   ما برای همه انواع پارچه از مواد خام با کیفیت درجه یک استفاده میکنیم. اما در هر صورت قبل از چاپ برای اطمینان از رنگ پذیری پارچه باید روی پارچه شما نمونه چاپ گرفته بشه

  احمد 2023-03-06 پاسخ

  سلام روی پارچه ای اسپان کرم طرح مشکی چاپ مشه

   خسرو شاملو 2023-03-10 پاسخ

   سلام.
   بله چاپ میشه